УСИНОВЛЕННЯ

В Україні існує багато дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи юридичного центру є надання юридичних послуг з усиновлення дітей, у тому числі з міжнародного усиновлення..

Інформація про усиновлення розміщена з дозволу родин, які усиновили дітей


 

Родина Макнью


Дін і Деніс Макнью подарували любов своїх сердець маленькому хлопчику з України. Завдяки цьому Олександр змінив стіни дитячого будинку на затишок рідної домівки де знайшов любов батьків.Родина Манна


Пройшовши нелегкий шлях Катерина знайшла нових батьків і стала частиною родини Майкла і Джуді Манна.


Родина Шлааків


Пригоди родини Шлааків на шляху до усиновлення.

Я із задоволенням пишу про наш процес усиновлення в Україні та нашу співпрацю з Юридичним Центром «Закон і Справедливість». Наша подорож розпочалася у 2006 році, коли наші серця були привернені до України з бажанням усиновити дитину.

Ми молилися, щоб Бог послав нам дитину, а також передбачив допомогу у процесі. Через місяць ми вже знали, яку дитину хочемо усиновити, та яка правова фірма нам допоможе у цьому.

Будучи християнами, ми переконані, що ми несемо відповідальність за тих, хто потребує допомоги, як записано у Посланні Якова 1:27: «Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу.» Ми не могли просто так читати Божі слова, а були переконані, що ми маємо їх також виконувати. «Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють,» - Якова 1:22.

У нашому процесі усиновлення виявилося багато складнощів. Перед нашими юридичними представниками стояло нелегке завдання. Вони мали зустрітися з родиною дитини, з представниками дитячого будинку та українськими посадовцями, щоб з’ясувати можливість такого усиновлення. В цей час наша родина та друзі почали багато молитися за Вікторію.

Трьома роками пізніше, після подолання багатьох перешкод та труднощів, нас запросили до України, щоб у лютому 2009 року продовжити усиновлення Вікторії. Ми знову переконалися, «що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре,» - Послання Римлянам 8:28. Ми також побачили, що Бог захищає сиріт та допомагає тим, хто цього потребує. Ми також переконалися, що Бог призвав віруючих в одне Тіло, де ми співпрацюємо заради Його слави. Це ми бачили у наших дружніх стосунках та нашій співпраці з юристами.

Ми мали нагоду провести багато часу з нашими юристами та з іншими людьми в Україні. Вони для нас були справжнім благословенням. Ми бачили серця наших юридичних представників у їхній боротьбі за права дітей. Ми стали свідками їхньої любові до свого народу та їхньої добросовісності у роботі з багатьма органами та посадовцями. Для нас було насправді честю бути з ними та називати їх своїми друзями.

У березні 2009 року ми стали щасливими батьками шостої дитини, Вікторії. Вона ідеально доповнює нашу сім’ю. Усі ми дізналися більше про любов від неї та один від одного. Ми бачимо відлуння любові, яку наш Небесний Отець має до нас.

Перше Послання Івана 4:11: «Улюблені, коли Бог полюбив нас отак, то повинні любити і ми один одного!» Ми дуже вдячні за своєчасність, за виконану роботу та за благословення удочеріння.

Ми б могли з’їздити у відпустку, придбати новий автомобіль, зробити ремонт вдома.

Та відпустка закінчиться, машина поіржавіє, а вдома ремонт доведеться робити ще, проте інвестиція у життя іншої людини – це навічно.

Час, гроші та зусилля ніколи не виявляться змарнованими, коли ми вкладаємо їх у чиєсь життя. Та найкраще: це догоджає нашому Небесному Отцеві.

Ми дуже рекомендуємо Юридичний Центра «Закон і Справедливість». А також ми хочемо заохотити вас до роздумів над усиновленням заради поширення Божої любові у чиємусь житті.

 

 

Сім’я Шлаак

Джон, Ліза

Габріелла, Кейлеб, Вікторія, Джонатан, Сет та Софія

www.theschlaacks.info

Євангеліє від Івана 15:12: «Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!»