ВВС

BBC Українапредставництво Української служби Британської телерадіомовної корпорації.

Українська служба BBC є підрозділом міжнародної радіостанції BBC World Service, яка веде мовлення більш ніж 30-ма мовами по цілому світу.

bbc.ua — британо-українська версія висвітлення українських і світових подій в мережі інтернет, сторінка української служби BBC.

AIR

Компанія AIR – офіційний партнер YouTube з 2011 року і, за даними Socialblade, входить в топ-3 медіамереж, що перевищують 100 млрд переглядів. У мережі понад 50 тис. каналів.

Напрямки діяльності AIR:

  • мультиканальна YouTube-мережа AIR Network;
  • академія відеоблогінга AIR Academy;
  • рекламне агентство AIR Brands;
  • фестиваль відеокультури ВідеоЖара.

Mainstream

Mainstream Communication & Consulting – один з лідерів українського ринку PR-комунікацій (входить в трійку найбільш професійних PR-агенцій країни згідно рейтингу “Золоте Зерно”).

FitCurves

Компанія FitCurves, також відома в західних країнах, як Curves International, або просто Curves – заснована в 1992 році Гаррі та Діаною Хевін. За 25 років розвитку Curves International перетворилася в міжнародну фітнес-франшизу і лідера в сфері фітнес-послуг для жінок.

Tretyakoff Production

Студія звукозапису спеціалізується:

  • студійний звукозапис;
  • дублювання кіно;
  • оранжування, зведення;
  • мастеринг;
  • продюсування оформлення радіо TV;
  • дубляж.

NashNet

NashNet – український Інтернет провайдер. Компанія заснована в кінці 2003 року з метою побудови магістральної інформаційної інфраструктури. Обравши своєю стратегією забезпечення клієнтів надійним безперебійним зв’язком, компанія NashNet за рік свого існування побудувала власну опорну оптоволоконну магістраль.

Надія України

Надія України — мікрофінансова організація, покликана надавати підтримку приватним підприємцям, аграріям, пенсіонерам та працевлаштованим особам. Вони надають кредити, які допоможуть підтримати та розвинути існуючий бізнес чи спробувати інший, а також вирішити свої сімейні фінансові питання. Вже 18 років «Надія України» працює в Україні і займає унікальну нішу в кредитуванні та задоволені потреб своїх клієнтів.

Всеукраїнська благодійна організація “Фонд дитячої надії”

Фонд Дитячої Надії намагається покращити якість життя дітей та молоді, що постраждали від хвороби, інвалідності чи бідності у відповідному віці способах.

Діяльність Фонду спрямована на покращення концепції можливостей, визнання того, що діти визнають свою індивідуальінсть, і їх подальше позбавлення від хвороби, інвалідності чи ситуації не повинно відсторонити їх від інших.

Одна надія

Проект “Одна надія” займається пошуком, навчанням та супроводом наставників для дітей сиріт.

Kingdom of God

Всесвітня церква «Царство Боже» – християнска неоп’ятидесятницька церква, заснована в 1977 році м. Бразилії. Має дочірні церкви в 180 країнах світу і об’єднує багатьох віруючих. Її засновником є Едір Маседо (р.н. 1945), колишній католик і співробітник національної лотереї, який пережив релігійне звернення на євангельській зустрічі канадського п’ятидесятницького єпископа Роберта Макалістера. З 1974 року Маседо проповідує на площах Ріо-де-Жанейро.

Next »